22Maj/17

I. območna liga OBZ Postojna 2016-17

9. krog

Katarina – Hrašče 16 : 6
Pivka – Videm Košana 9 : 13
Košana mladi – Bistrc 2 : 22
Postojna mladi – Koseze 22 : 0 b.b.
Grmada – prosti

Lestvica po rednem delu:

1. Bistrc 12 točk
2. Postojna mladi 12
3. Videm Košana 12
4. Pivka 9
5. Katarina 8
6. Koseze 7
7. Hrašče 5
8. Grmada 4
9. Košana mladi 3

Tekomovanje v I. območni ligi se nadaljuje s končnico najboljših 4 ekip
za prvaka (vsak s vsakim, menja se le gostitelj iz rednega dela).

10. krog, petek 26.5.2017:
Pivka – Bistrc
Videm Košana – Postojna mladi

11. krog, petek 2.6.2017:
Pivka – Postojna mladi
Videm Košana – Bistrc

12. krog, petek 9.6.2017:
Videm Košana – Pivka
Postojna mladi – Bistrc

Lestvica končnice za prvaka po rednem delu (upoštevajo se le medsebojne tekme najboljših 4 ekip):
1. Postojna mladi 6 točk
2. Bistrc 4
3. Videm Košana 2
4. Pivka 0

Preberi več…

14Maj/17

I. državna liga zahod 2016-17

9. krog, 13.5.2017 ob 16:00

JADRAN H.K. – ZABIČE 10 : 12
ORLEK ORO MET PIVKA – KOŠANA 19 : 3
ILIRSKA BISTRICA – LOGATEC 11 : 11
PLISKOVICA – PLANINA PETRIČ 9 : 13

Lestvica po 9.krogu:
1. ORLEK ORO MET PIVKA 16
2. ZABIČE 16
3. ILIRSKA BISTRICA 11
4. KOŠANA 10
5. PLANINA PETRIČ 10
6. LOGATEC 5
7. PLISKOVICA 2
8. JADRAN H.K. 2


Preberi več…

07Maj/17

I. državna liga zahod 2016-17

8. krog, 7.5.2017 ob 10:00

ZABIČE – PLANINA PETRIČ 18 : 4
KOŠANA – PLISKOVICA 17 : 5
LOGATEC – ORLEK ORO MET PIVKA 16 : 6
JADRAN H.K. – ILIRSKA BISTRICA 3 : 19

Lestvica po 8. krogih:
1. ORLEK ORO MET PIVKA 14
2. ZABIČE 14
3. ILIRSKA BISTRICA 10
4. KOŠANA 10
5. PLANINA PETRIČ 8
6. LOGATEC 4
7. PLISKOVICA 2
8. JADRAN H.K. 2

Preberi več…

21Mar/17

Prvenstvo OBZ Postojna za člane – posamezno 2017

V Pivki je 18.3. in 20.3.2017 potekalo prvenstvo OBZ Postojna za člane – posamezno.
Končni vrstni red:

Polfinale:
Mitja Kragelj (Orlek Oro Met Pivka) – Boris Borovina (Postojnska jama) 8 : 6
Marko Jagodnik (Ilirska Bistrica) – Rok Beguš ((Orlek Oro Met Pivka) 10 : 3

Finale:
Za 3 – 4 mesto:
Boris Borovina (Postojnska jama) – Rok Beguš ((Orlek Oro Met Pivka) 9 : 4

Za 1 – 2 mesto:
Mitja Kragelj (Orlek Oro Met Pivka) – Marko Jagodnik (Ilirska Bistrica) 3 : 2
Končni vrstni red:

1. Mitja Kragelj (Orlek Oro Met Pivka)
2. Marko Jagodnik (Ilirska Bistrica)
3. Boris Borovina (Postojnska jama)
4. Rok Beguš ((Orlek Oro Met Pivka)

Na polfinalni del državnega prvenstva, ki bo 15.4.2017 (Planina Ajdovščina in Cesta, se uvrstijo štirje (4) prvouvrščeni igralci.